Yhteystiedot

Yhteystiedot

katarina-profile2

Katarina Vallin

Puheenjohtaja

Lahjoitustavarat Tampereen alueella
Kirppis- ja huutistoiminta
045 8494200 katarina@pelastetaankoirat.com

TUE TOIMINTAA

Lahjoita helposti MobilePaylla käyttämällä lyhytnumeroa 34768 ja viestiksi haluamasi tervehdys.

sofia-profile

Sofia Mattsson

Varapuheenjohtaja

Jäsensihteeri
Sivuston ylläpito
Verkkokauppa
Lahjoitustavarat Vaasan alueella
sofia@pelastetaankoirat.com

Marjo-profiili-3

Marjo Kukkonen

Hallituksen jäsen

Sihteeri
Koirien varaukset
050 3286186 marjo@pelastetaankoirat.com

pia-profile

Pia Kaikkonen

Hallituksen jäsen

Hoitokodit
0400 698613
pia@pelastetaankoirat.com

Vuorotöistäni johtuen vastaan kun voin. Jos et tavoita niin laita sähköpostia tai soita uudelleen myöhemmin.

merja-profiili

Merja Seppä

Rahastonhoitaja

merja@pelastetaankoirat.com

Mira-profiili2

Mira Kurki

Hätäsijoitusten koordinointi Lahjoitustavarat Hyvinkään seudulla mira@pelastetaankoirat.com

Milica-profiili2

Milica Lekovic

MNE sterilointikoordinaattori

Pyry-profiili

Pyry Kujala

Digialustat

Steriloimalla pystymme
vähentämään kodittomien eläinten määrää.

MobilePay-sovellusta käyttäen lahjoitat kätevästi auttamistyöhömme. Käytä numeroa 34768 ja viestiksi haluamasi tervehdys

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ​

    Pelastetaan Koirat ry © Copyright 2020