Yhteystiedot

Yhteystiedot

katarina-profile2

Katarina Vallin

Puheenjohtaja

Lahjoitustavarat Tampereen alueella
Kirppis- ja huutistoiminta
045 8494200 katarina@pelastetaankoirat.com

TUE TOIMINTAA

Lue lisää tavoista auttaa

sofia-profile

Sofia Kujala

Varapuheenjohtaja

Jäsensihteeri
Sivuston ylläpito
Verkkokauppa
Lahjoitustavarat Vaasan alueella
sofia@pelastetaankoirat.com

pia-profile

Pia Kaikkonen

Hallituksen jäsen

Hoitokodit
0400 698613
pia@pelastetaankoirat.com

Vuorotöistäni johtuen vastaan kun voin. Jos et tavoita niin laita sähköpostia tai soita uudelleen myöhemmin.

merja-profiili

Merja Seppä

Rahastonhoitaja

merja@pelastetaankoirat.com

Milica-profiili2

Milica Lekovic

MNE sterilointikoordinaattori

Mira-profiili2

Mira Kurki

Hätäsijoitusten koordinointi Lahjoitustavarat Hyvinkään seudulla mira@pelastetaankoirat.com

Pyry-profiili

Pyry Kujala

Digialustat

Vesa-profiili

Vesa Rantala

Tapahtumien järjestäminen
Lahjoitustavarat Nokia

vesa@pelastetaankoirat.com

Steriloimalla pystymme
vähentämään kodittomien eläinten määrää.